Demans teşhisi konulan Bruce Willis’e doğum günü sürprizi! Şarkı söylediği anlar herkesi gülümsetti

“Altıncı His”, “Zor Ölüm” ve “Ucuz Roman” üzere dizi ve sinemalarla tanınan dünyaca ünlü oyuncu Bruce Willis’e demans teşhisi konuldu. Sıhhat problemleriyle sevenlerini üzen usta oyuncu, doğum gününde unutulmadı.

“BUGÜNÜ KUTLAYABİLDİĞİMİC İÇİN ÇOK MUTLUYUM”

Demi Moore Instagram hesabından Bruce Willis’in “Mutlu Yıllar” müziğine eşlik ettiği anları paylaştı. Demi Moore paylaşımında “Mutlu yıllar, BW! Bugün seni kutlayabildiğimiz için çok memnunum. Seni ve ailemizi seviyorum. Sevgi ve sıcak dilekler için herkese teşekkür ederim. Hepimiz bu hoş dilekleri hissediyoruz” sözlerini kullandı.

“HASTALIĞININ TEDAVİSİ YOK”

Bruce Willis’in ailesi tarafından toplumsal medya üzerinden yapılan açıklamada, afazi rahatsızlığı ilerleyen aktöre frontotemporal demans (FTD) teşhisi konulduğu, ünlü oyuncunun bağlantı kurma yeteneğini kıymetli ölçüde engellendiği söylenmişti. Açıklamada, “Bugün hastalığın tedavisi yok. Önümüzdeki yıllarda bu gerçeğin değişebileceğini umuyoruz. Bruce’un durumu ilerledikçe, medyanın ilgisinin çok daha fazla farkındalık ve araştırma gerektiren bu hastalığa ışık tutmaya odaklanabileceğini umuyoruz” tabirleri yer verilmişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir