Afyonkarahisar’daki vahşette tüyler ürperten detay

Olay, Bolvadin ilçesi Özburun beldesinde meydana geldi. Edinilen bilgilere nazaran, beldede bir araba yanmış halde olduğunu gören etraf sakinleri durumu jandarmayı bildirdi. İhbar üzerine harekete geçen Bolvadin İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı takımlar olay yerine geldiklerinde dehşete düşüren bir görüntü ile karşılaştı.

Yanan arabanın içerisinde iki kişinin cansız vücudu ile karşılaşan gruplar akabinde etrafta geniş çaplı bir inceleme başlattı. Olay Yeri İnceleme takımları yaptıkları incelemede akabinde cesetlerin silahla vurulduktan sonra araçla birlikte yakıldığını tespit etti. Yapılan çalışmada ölen şahısların Ramazan T. ve Gürsel C. isimli şahıslar olduğu belirlendi. Grupların yaptıkları incelemenin akabinde şahısların cenazeleri otopsi için Afyonkarahisar Devlet Hastanesi İsimli Tıp Kurumu Morguna kaldırıldı.

GÖZALTINA ALINAN ŞAHISLAR İLE ÖLENLER ORTASINDA MİRAS UYUŞMAZLIĞI OLDUĞU ÖNE SÜRÜLDÜ

Bölgede bulduğu 9 boş kovan ve Afyonkarahisar Devlet Hastanesindeki Adli Tıp Kurumu morguna götürülen cesetlerdeki inceleme sonucu Gürsel C. ile Ramazan T.’nin tabancayla vurulduğu belirlendi.

Şahısların öldürüldükten sonra arabanın akaryakıt dökülerek yakıldığı belirlendi. Olayın akabinde şahısların cep telefonu görüşme kayıtlarını inceleyen gruplar ölen şahıslarla aralarında

miras nedeniyle ortalarında uyuşmazlık bulunduğu argüman edilen akrabaları muhtar G.C. ile İ.C. ve B.İ. gözaltına alındı. Şüphelilerin, Bolvadin İlçe Jandarma Komutanlığında sorguları sürüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir